Vyhledávání
 
Oddělení obchodu
 
Oblíbené značky
 
Anketa
Líbí se Vám náš e-shop?
Normální
Hlasovat
16.8 %
 

Ostatní partneři

Zábradlí se sklem
Vyrábíme kvalitní nerezové zábradlí se skleněnou výplní.Svou jednoduchostí a jedinečným vzhledem zkrášlí váš interiér. Kalené sklo je maximálně bezpečným materiálem, který je odolný i proti nárazům.

Nerezové zábradlí
Společnost J.A.P. se v tomto svém programu zaměřuje na výrobu nerezového zábradlí stavebnicového systému. Toto zábradlí je určeno pro betonová a montovaná schodiště, balkony či balustrády. Vyrobíme je přesně podle návrhu zákazníka.

Designové sklo
Možnosti techniky Grafosklo umožnují společnosti J.A.P. vytvořit jedinečný model skla a jeho potisků tak, aby každý zákazník si dokázal přijít na to své.

Skleněné dveře s grafikou
Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem. Plocha dveří může mít stejnou látku, jakou mají vaše závěsy.

Interiérové sklo
Elegance a nápaditost jsou hlavními jednotícími prvky vyváženosti produktů Grafosklo. Interiérové sklo je tím tedy povýšeno na umělecké dílo.

Skleněný stolek
Společnost J.A.P. své produkty vnímá jako kompromis mezi uměleckým pojetím a praktickým použitím. Skleněný stolek je další ukázkou moderního přístupu k tématu nábytek a doplňky. V jednoduchém provedení se odráží vnitřní síla působivého celku.

Skleněné stěny
Skleněné stěny jsou jednou z nových možností moderní architektury a bydlení. Chcete mít ve své domácnosti slunečnou pláž s mořem? Zasněžené vrcholky hor a mystický mlhový opar nad jezerem? Výběr je jen na vás. Technika Grafosklo společnosti J.A.P. umožňuje vytvořit osobité pojetí daného prostoru.

Skleněné dveře
Každý z nás jistě několikrát za den provede celkem běžný úkon, jakým je otevření či zavření dveří. Možná jste však dosud netušili, že i dveře se mohou stát originálním a osobitým prvek interiéru. Skleněné dveře JAP rozzáří váš interiér.

Stahovací schody
Nabízíme stahovací schody obyčejné v jednoduchém provedení s klasickým, jednoduchým dřevotřískovým víkem nebo stahovací schody zateplené s plechovým sendvičovým víkem, které je uvnitř vybaveno tepelným izolantem a protipožární protipožární vložkou.

Stavební pouzdro, posuvné dveře
Nabízíme stavební pouzdra pro zasouvací dveře. Stavební pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi.

Hypoteční úvěry
Open Finance, s.r.o., je plně nezávislá, profesionální makléřská společnost, která působí v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů, stavebního spoření a dalších finančních produktů.

Opravy oken, zasklívání oken, servis oken, sklenářské práce
Naše sklenářství nabízí veškeré sklenářské práce, opravy oken a jejich servis oken, opravy dveří. Naši zkušení sklenáři s desetiletou praxí jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Veškeré sklenářské práce provádíme přímo u zákazníka nebo v naší pojízdné dílně.

Dřevěná schodiště
Vyrábíme dřevěná schodiště točitá a bočnicová, segmentová i třmenová schodiště. Nabízíme komplexní servis: zpracování návrhu, výrobu, dopravu, montáž.

Projekty, energetika, audity, průkazy ENB
Realizace služeb v oblasti energeticky, projektové dokumentace, auditů nemovitostí a zpracování průkazů energetické náročnosti budov.

Jazyková škola
Přesné, rychlé a profesionálně zpracované překlady bez přirážky za expresní termín. Soudně ověřené překlady. Tlumočení konsekutivní, simultánní, průvodcovské i kabinkové. Lokalizace software. Grafická úprava finálních dokumentů.

London Business Club
London Business Club je místem pro vzájemné poznávání, výměnu názorů a zkušeností. Podporuje osobní i profesní růst. Svým členům poskytuje zajímavé výhody.

LLM pro neprávníky
London International Graduate School (LIGS) poskytuje čtyřsemestrální program Master of Laws (LLM) pro účastníky, kteří si chtějí rozšířit povědomí o oblasti práva z praktického pohledu. Je určen absolventům vysokých škol neprávního zaměření nebo absolventům středních škol s manažerskou praxí.

LLM pro právníky
London International Graduate School nabízí třísemestrální distanční manažerský program LLM (Masters of Laws) pro právníky, který je určen pro účastníky s vysokoškolským právnickým vzděláním. V případě minimálně pětileté praxe v právní oblasti není nutné předchozí právnické vzdělání.

MBA Marketing a komunikace
Hlavním cílem programu MBA Marketing a komunikace je zajistit jak obecnou, tak i odbornou průpravu (teoretickou i praktickou) pracovníků nejen komunikačních a public relations pracovišť.

MBA Personální řízení
Cílem vzdělávacího programu MBA Personální řízení je rozšířit odborné znalosti účastníků v oblasti řízení lidských zdrojů. Kromě všeobecných manažerských předmětů jsou hlavní součástí specializované předměty, jako např. Plánování a rozvoj lidských zdrojů, Získávání a výběr nových zaměstnanců, Firemní kultura atd.

Interactive Online MBA česky
Interactive Online MBA byl vyvinut a otestován v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti profesního vzdělávání a využívá nejmodernější komunikační prostředky (e-learning a další). V kombinaci se studentským systémem umožňuje vzdělávat se v kteroukoliv denní či noční dobu a z jakéhokoliv počítače připojeného na Internet.

Executive MBA Management
Specializace Executive MBA Management je zaměřena na posílení manažerských znalostí a dovedností využitelných v praxi.

Executive MBA Právo pro manažery
Program Executive MBA Právo pro manažery je určen zejména pro účastníky bez právnického vzdělání, kteří se chtějí více zaměřit na nejdůležitější oblasti práva, se kterými se manažeři na různých stupních řízení i v různých typech organizací nejčastěji setkávají.